Trageri de luptă în municipiul Bălți. Cetățenii sunt îndemnați să respecte normele de securitate
Primăria municipiului Bălți a anunțat că miercuri, 12 februarie, la Centrul de instruire militară se vor executa trageri de luptă. În acest context, autoritățile îi îndeamnă pe oameni să respecte normele de securitate și să evite zona.
Tragerile de luptă, organizate cu participarea reprezentanților structurilor de forță, vor avea loc în intervalul de timp 08:00 - 17:00, la Centrul de instruire militară.
Urmăriți-ne și pe canalul nostru de TELEGRAM
„Trecerea oamenilor, tehnicii, aparatelor ca